Connect with us

Lajme

Molliqaj: Pse Albin Kurti s’po heqë dorë nga Qeveria siç hoqi dorë nga dialogu

Published

on

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj sonte në Pressing ka thënë se marrëveshja Kosovë-Serbi do të ndodh dhe se këtë gjë nuk mund ta ndalë Albin Kurti, transmeton Periskopi.

Molliqaj thekson se nëse Kurti hoqi dorë nga dialogu, pse s’po e lë edhe Qeverinë.

‘’Bindja ime e thellë është që marrëveshja do të ndodh. VV nuk mundet me ndalë marrëveshjen. Ai në vend se me ndalë, e ka leju. Marrëveshja do të ndosh. Pastaj qytetarët le ta vendosin nëse Albini ka bo mirë që ka heqë dorë. Pse ai nuk heqi dorë edhe nga Qeveria masi heqi dorë nga dialogu’’/PERISKOPI/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending