Molliqaj: Nuk pranuam takim nga AAK’ja, s’jemi të interesuar të jemi pjesë e Qeverisë së re

Periskopi.com Lajme

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj sonte në Pressing ka thënë se nuk janë të interesuar në përfshirje të Qeverisë së re, transmeton Periskopi.

Ai thotë se madje s’kanë pranuar të takohen as me AAK’në.

‘’Nuk jemi të interesuar për përfshirje në Qeveri, në asnjë kusht dhe në asnjë rrethanë. AAK i kemi thënë  që nuk kemi interesim dhe nuk kemi pranuar r as të takohemi’’

”AAK ka pasë ofertë për neve. Po ju kam thënë se nuk duam të takohem. Në këtë rast  me Besnik Tahirin. Unë nuk e kam dëgju fare ofertën e tyre’’/PERISKOPI/

 

Shpërndaje në: