Connect with us

Lajme

Mogherini: BE dëshiron ndarje të patrazuar me Britaninë

Published

on

Shefja e Politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ka thënë sot se Brukseli kërkon ndarje të patrazuar me Britaninë e madhe.

Mogherini ka thënë se ajo shpreson që Mbretëria ta largohet nga blloku dhe t’i jepen fund shqetësimeve institucionale sa më shpejtë që është e mundshme.

Mogherini i ka bërë këto komente gjatë qëndrimit në Pekin ku gjithashtu ka thënë se nuk beson që BREXIT do të ketë ndikim për dalje të vendeve të tjera nga Bashkimi Evropian.

Më 23 qershor britanikët kanë votuar në favor të daljes së vendit të tyre nga BE-ja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending