Connect with us

Sporti

Modric mesfushori më i mirë në botë

Published

on

Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Kroacisë, Davor Suker beson se Luka Modric është mesfushori më i mirë në botë.

“Natyrisht, Luka Modric është më i miri për pozitën e tij”, ka thënë Suker.

“Unë dua ta uroj atë që të fitojë shumë trofe me Real Madridin”.

Mesfushori kroat është pjesë e Los Blancos nga viti 2012. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending