Connect with us

Sporti

Mkhitaryan dhe Jones mungojnë ndaj Feyenoord

Published

on

Tifozët e Manchester United kanë marrë një lajm të keq.

Dy futbollistët e kësaj skuadre, mbrojtësi Phil Jones dhe mesfushori Henrikh Mkhitaryan nuk kanë stërvitur sot me skuadrën përpara ndeshjes ndaj Feyenoord në kuadër të Europa Ligës.

Armeni ka problem në kofshë, ndërsa nuk është mësuar ende arsyeja pse Jones nuk ka stërvitur sot. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending