Connect with us

Lajme

Mjekët dhe “gjeneralët” e shtrirë në QKUK kanë shikuar bashkë Manchesterin

Published

on

Kardiologët, të cilëve Prokuroria e Shtetit u ka ngritur aktakuzë për aferën “Stenta”, kanë komunikuar në mes vete edhe për të burgosurit që janë shtrirë në këtë klinikë.

Dy biseda të përgjuara, të cilat i ka siguruar gazeta, flasin për raporte të afërta mes të burgosurve që janë pacientë dhe mjekut Nexhmi Zeqiri, shkruan sot Koha Ditore.

Në njërën bisedë telefonike, Zeqiri u referohet atyre si “gjeneralë”. Ai gjatë një bisede thotë se gjatë kujdestarisë nuk mund të dalë për kafe, pasi që tashmë ka vendosur që të shikojë futboll me “gjeneralët” që gjendeshin të shtrirë në QKUK.

Një tjetër bisedë e përgjuar e ka protagonist kardiologun Nexhmi Zeqiri dhe drejtorin e suspenduar të Kardiologjisë, Gani Bajraktari. Zeqiri i telefonon Bajraktarit për t’i treguar se çfarë duhet t’i thotë EULEX-it nëse tentojnë ta marrin nga QKUK-ja të akuzuarin Izet Beqiri.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending