Connect with us

Lajme

Mitrovicasit i gjenden 72 saksi me kanabis në shtëpi, arrestohet nga policia

Published

on

Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme për posedim dhe kultivim të substancave narkotike.

Njësitet e Policisë së Kosovës me vendim të Gjykatës, kanë bastisur shtëpinë e të dyshuarit të gjinisë mashkullore.

Aty janë gjetur dhe janë konfiskuar 6.7 kilogramë kanabis, 72 saksi me bimë të kanabisit, foli të ndryshme, një telefon celular.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending