Connect with us

Lajme

Mirena tregon se pse nuk i beson raportit të autopsisë për Deharin

Publicisti dhe gazetari Ilir Mirena ka dhënë arsyet e tij pse nuk i beson raportit të autopsisë së Astrit Deharit.

Published

on

Ai ka përmendur shumë vrasje që nuk janë zbardhur në Kosovë.

Shkrimi i tij i plotë:

Pse kam te drejt te mos i besoj raportit te autopsise per Astrit Deharin?

Do t’i besoja raportit të autopsisë për Astrit Deharin, sikur sistemi yne i drejtësisë dhe sigurisë më herët të kishte zbardhur edhe rastin e Shaban Manajt, Xhemajl Mustafes, Ekrem Rexhes, Smajl Hajdarajt, Rexhep Lucit, Shefki Popoves, Ismet Racit, Agim Murtezit – komandant Murrizit, Sadri Berishes, Tahir Zemajt, Avni Elezit, Smajl Elezit, Bekim Kastratit, Sadik Musajt, Enver Haradinajt, e deri tek Elvis Pista.

S’po i përfshijë rastet e renda te krimeve të ndryshme, siç është ai i vjedhjes së 57 kg drogë brenda dhomës së dëshmive, sepse lista bëhet teper e gjatë.

Pra, pse duhet t’iu besojm per rastin e Astrit Deharit?

Besojuni ju, une jo!

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending