Connect with us

Lajme

Mirena: Njerëzit e estradës dhe të artit zakonisht kanë dështuar kur kanë nisë karrierë politike

Published

on

Analisti Ilir Mirena, sonte në ‘Debat Plus’, duke komentuar aderimet nëpër parti politike, ka thënë se njerëzit e estradës dhe të artit kanë përfunduar si të dështuar në politikë.

‘’ Zakonisht njerëzit e estradës e të artit, edhe kur kanë nisë karrierë politke, zakonisht të dështuar e kanë pasë’’, ka thënë Mirena.

”Ne po e teprojmë kur prej secilit aderim po lypsim njëfar cilësie” shton Mirena.

‘’Duhet pasë kujdes e cilat figura të sportit, të artit e kulturës po futen në partitë e tyre. Çfarë kontributi mund të japë Sabri Fejzullahu psh’’, tha  analisti tjetër, Fidan Rama./PERISKOPI/

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending