Connect with us

Lajme

Ministrisë për Kthim dhe Komunitete i vidhet arka me 1800 euro

Published

on

Në Ministrinë për Kthim dhe Komunitete, të dielën e javës së kaluar, është vjedhur arka në të cilën ruhen paratë që shërbejnë për kryerjen e pagesave të ndryshme.

Siç raporton RTK-ja, kjo vjedhje ka ndodhur edhe pse në këtë institucion ka shumë kamera të sigurisë.

Rastin e vjedhjes e kanë konfirmuar Ministria për Kthim dhe Komunitete dhe Policia e Kosovës.

Është bërë e ditur se në arkën që është vjedhur kanë qenë 1.800 euro.

Vjedhja ka ndodhur të dielën në mbrëmje, kurse të hënën kur punëtorët kanë dalë në punë, ata kanë parë çfarë ka ndodhur dhe kanë lajmëruar policinë.

Rasti është denoncuar në stacionin policor në Fushë Kosovë ku edhe është hapur si rast i një vjedhjeje të rëndë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending