Connect with us

Lajme

Ministri Shala i cili njihet për punësime familjare, flet për kulturë të pavarur

Published

on

Kujtim Shala i cili njihet për punësimet familjare në ministrinë e cultures ka dhënë disa leksione se si kultura duhet të jetë e pavarur

Ai deklaron:
Detyrë primare e politikave të kulturës është që të krijojnë parakushte për një kulturë të lirë dhe të pavarur
Në këtë drejtim ne kemi punuar që të krijojmë kushte që institucionet e kulturës, institucionet publike të funksionojnë në mënyrë të pavarur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending