Connect with us

Lajme

Ministri i Jashtëm britanik kërkon sanksione të reja kundër Rusisë dhe Sirisë

Published

on

Figurat kryesore të ushtrisë Siriane dhe Ruse mund të jenë shënjestër e një sanksioneve të reja ndërkombëtare, deklaroi ministri britanik i Punëve të Jashtme, Boris Johnson para se të fillonte takimi i G7-ës.

“Ne do të diskutojmë për mundësinë e sanksioneve të reja kundër disa prej figurave ushtarake siriane dhe atyre ruse”, tha Johnson në Luka qyteti ku po zhvillohen bisedimet e G7-ës.

Sanksionet mund të shënjestrojnë figura që kanë qenë të përfshira në koordinimin e përpjekjeve të ushtrisë siriane dhe janë të infektuar nga sjellja e tmerrshme e regjimit të Asadit”, shtoi ministri britanik i Punëve të Jashtme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending