Connect with us

Lajme

Ministri grek e vizitoi Kosovën, nuk takoi asnjë zyrtar të vendit

Published

on

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos, ka qëndruar të martën në Kosovë, shkruan gazeta greke “Kathimerini”.

Ai ka mbajtur një fjalim para ushtarëve grekë të KFOR-it, ku e ka lavdëruar kontributin e Greqisë për forcimin e stabilitetit në Ballkan dhe e ka theksuar rëndësinë e rritjes së rolit të këtij vendi në rajon, transmeton televizioni publik.

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos nuk ka takuar as një zyrtar të lartë në Prishtinë. Greqia është në mesin e pesë vendeve të BE-së që ende nuk kanë njohur pavarësinë e Kosovës./Illyria

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending