Connect with us

Lajme

Ministri gjerman: Suksesi i kryeministres serbe ua lehtëson atyre rrugën për BE

Published

on

Suksesi i Ana Brnabiq në kryerjen e detyrës së saj si kryeministre, do t’i lehtësojë Serbisë rrugën drejt BE-së, ka thënë ministri gjerman për BE-në Michael Roth në një intervistë për ‘Blic’, transmeton Indeksonline.

“Unë mund të inkurajojë vetëm Ana Brnabiq se detyra e saj është e rëndësishme për suksesin e saj energjik dhe të pavarur. Sigurisht që do t’i lehtësojë rrugën Serbisë drejt BE-së”, ka shtuar Roth i cili po qëndron në Beograd.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending