Connect with us

Lajme

Mimoza para se ta pranojë Palin në parti e ka një bisedë me të

Kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka folur për individët që po i bashkohen iniciativës së re politike, pjesë e themelimit të së cilës është edhe ajo.

Published

on

Kusari-Lila ka thënë se subjekti i ri mirëpret anëtarë nga secila parti, të cilët dëshirojnë të jenë pjesë e një mendësie të re politike – edhe ata që vijnë nga partia më të cilën ajo ka pasur rivalitet të madh në zgjedhjet lokale për kryetare të Gjakovës.

E pyetur se a do të pranonte në partinë e saj edhe Pal Lekajn e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ajo ka thënë në TV Dukagjini se së pari do të priste nga ai që të përgjigjej sinqerisht për disa gjëra që kanë ndodhur në komunën e Gjakovës gjatë qeverisjes së tij, dhe pas kësaj do ta mendonte anëtarësimin e tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending