Connect with us

Sporti

Miliarder!? Joshua dëshiron miliardat pasi të nokautojë Klitschkon (Foto)

Published

on

Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschko do të ndeshen me njëri tjetrin më 29 prill të këtij viti.

27 vjeçari ka një rekord prej 18-0-0(18 nokaute), por së shpejti do të ndeshet me kundërshtarin më të fortë që ka hasur deri më sot, transmeton Periskopi.

Anthony Joshua is aiming to become a billionaire before his career comes to an end

Joshua posted a picture of himself training, alongside the caption: 'Thinking about the fight'

“Kur fillova karrierën synova që të jem multimilioner”, tha Joshua për GQ.

Joshua faces Wladimir Klitschko for the IBF, WBA and IBO heavyweight belts on April 29

The 27-year-old Olympic gold medallist holds an unbeaten record of 18-0-0 (KO18)

“Të jesh milioner është mirë, por qëllimet tani janë më të larta. Nëse arrij të marrë 100-150 milion funta, pse të mos shkojë drejt miliardit? Njoh miliarderë  dhe është e vështirë, por është edhe e mundur”, tha Joshua.

Klitschko appeared to ridicule Joshua's aims of becoming a billionaire on social media

Sidoqoftë, britanezi do ta ketë shumë të vështirë ndaj legjendës Klitschko. /Periskopi/

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending