Connect with us

Sporti

Milani shet fanelat e yjeve për të prekurit nga tërmeti në Itali

Klubi futbollistik i Milanit ka marrë një iniciativë bamirëse pas derbit të fundjavës ndaj Interit.

Published

on

Klubi nga San Siro ka vendosur që të shesë fanelat e portierit Gianluigi Donnarumma dhe dy futbollistëve tjerë, Suso dhe Bonaventura, për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmeti në Itali.

Gjithsesi, një veprim i jashtëzakonshëm ky i milanezëve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending