Connect with us

Sporti

Milani mendonte të emëronte trajner Frank De Boer

Published

on

Drejtori i përgjithshëm i Milanit, Adriano Galliani ka pranuar se klubi i tij e kishte shqyrtuar mundësinë e emërimit të Frank De Boer në postin e trajnerit te ‘rosonerët’.

Ky i fundit mori detyrën e trajnerit te Interi në këtë verë.

“Montella, De Boer dhe trajneri i Sampdorias, Marco Giampaolo ishin të gjithë kandidatë për t’u bërë trajner të skuadrës sonë”, deklaroi Galliani.

“Ka pasur gjashtë opsione në total, duke përfshirë edhe Cristian Brocchi dhe dy trajner me përvojë të madhe”, përfundoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending