Connect with us

Sporti

Milani konfirmon listën e skuadrës për Ligën e Evropës, lë jashtë talentin e klubit

Published

on

Milani e ka lënë jashtë talentin Jens Petter Hauge nga skuadra në Ligën e Evropës, me trajneri Stefano Pioli që ka formuar listën.

 

Norvegjezi iu bashkua Milanit nga Bodo/Glimt dhe ka shënuar tri gola në të gjitha garat për “Rossonerët”.

Sipas Tuttosport, sulmuesi ka pranuar vendimin e padiskutueshëm te klubit që ishin të detyruar ta zbresin numrin e lojtarëve nga 23 në 22 shkaku i tetë lojtarët të akademisë.

Skuadra e Milanit për Ligën e Evropës: Tatarusanu, A. Donnarumma, G. Donnarumma; Calabria, Dalot, Hernandez, Kalulu, Kjaer, Tomori, Romagnoli; Bennacer, Castillejo, Brahim Diaz, Kessie, Krunic, Meite, Saelemaekers, Tonali, Calhanoglu; Ib

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending