Connect with us

Sporti

Milan s’ka të ndalur, transferon një prej sulmuesve më të mirë në botë (Foto)

Published

on

Milan është i interesuar për transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang.

Reprezentuesi i Gabonit vlerësohet nga Dortmund në së paku 70 milionë euro, ndërsa kërkohet edhe nga Real Madrid dhe Manchester City e Manchester United.

Por, e përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se në rast të shitjes së Carlos Baccas gjatë verës, Milan do ta ketë më të lehtë t’i grumbullojë paratë për blerjen e Aubameyang, transmeton lajmi.net.

Aubameyang ishte futbollist i Milanit në vitet e para të karrierës së tij por u largua nga San Siro pasi nuk bindi me talentin e tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending