Connect with us

Lajme

Milaim Zeka thotë se video e cila u shpërnda dje për Adem Jasharin është e rreme

Published

on

 

Deputeti Milaim Zeka ka reaguar lidhur me një video që është shpërndarë gjatë ditës së djeshme, kinse si video e paparë e Adem Jasharit.

Zeka e ka demantuar këtë gjë, duke thënë se pamjet janë marrë nga një film, teksa ka akuzuar një kompani dhe disa portale për shkelje të të drejtave të autorit.

Postimi i plotë i tij:

Kur bëhet loja edhe me Adem Jasharin

Një kompani komerciale, së bashku edhe me disa portale, duke përfshi edhe Gazetën Express, dolën me një rren ne opinion, gjoja duke tregu pamje të reja me Adem Jasharin.

E para këto pamje janë marrë nga filmi “I vdekuri i Gjallë”, dhe e dyta nuk janë të reja, po pamje të treguara miliona herë, e të vjedhura, pa lejen e autorit, me miliona herë.

Se ku ka ra pazari i njerëzeve dhe portale tona, vetëm Edi Rama ua ka gjte kazanin. Sidoqoftë, policia do merret me këto keqpërdorime dhe shkelje të turpshme te drejtave të autorit…!

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending