Connect with us

Lajme

Miku i “Facebook-ut” përdhunon vajzën nga Shtipi

Një vajzë nga Shtipi është përdhunuar nga një person të cilin e ka njoftuar në rrjetin social në “Facebook”.

Published

on

Sipas policisë, vajza 13 vjeçare është takuar me 23 vjeçarin nga Radovishi A.M. në rrugën e Shtipit Sutjeska.

Kur janë takuar përdhunuesi i ka thënë që të hyjë në veturën e tij “Mercedes”, por ajo ka refuzuar. Pas së cilës ai fizikisht e ka sulmuar duke e goditur me shuplakë në fytyrë, pas së cilës vajza është frikësuar dhe ka hipur në veturë. Dhunuëesi, e ka dërguar në kalanë “Isar” ku e ka përdhunuar. Pas paraqitjes së ngjarjes, A.M. është mbajtur në SPB Shtip. Merren të gjitha masat për pastrimin e rastit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending