Connect with us

Sporti

Michael Carrick kapiten i ri i Manchester United (Foto)

Published

on

Manchester United ka vendosur për kapitenin e ri të skuadrës.

Jose Mourinho ka zgjedhur kapiten mesfushori Michael Carrick, kujtojm që anglezi në tri vitet e fundit ka qenë zëvendës kapiten.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Unitedit në Twitter.

Image result for united captain

 

United e ka uruar atë për shiritin e kapitenit, që konfirmon respektin e madh dhe besimin që e ka klubi në mesfushorin. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending