Mesut Ozil niset me familjen drejt Turqisë, e pret Fenerbahce

Periskopi.com Sporti

Mesfushori turko – gjerman, Mesut Ozil është nisur në drejtim të Fenerbahces për të kompletuar kalimin nga Arsenali, përcjell Periskopi. 

Ozil përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se është nisur për te Fenerbahce për të kompletuar transferimin.

 

Ozil nuk ka luajtur për The Gunners që nga fillimi i vitit të kaluar dhe tani po e kompleton largimin. /Periskopi

Shpërndaje në: