Connect with us

Lajme

Mësuesi rrah nxënësin, prindërit rrahin mësuesin në Malishevë

Një ngjarje tejet shokuese ka ndodhur në shkollën fillore ”Gjergj Kastrioti Skëndërbeu” në fshatin Vërmicë të Malishevës.

Published

on

 

Burime të malisheva.net, bëjnë të ditur se mësimdhënësi i Gjuhës Angleze, i njohur për redaksinë, ka rrahur fizikisht një nxënës të klasës së tetë, duke thyer të gjitha rregullat që i takojnë mësimdhënësve në raport me nxënësit.

Gjithnjë sipas burimeve, kjo ngjarje nuk ka mbaruar më kaq, pasi që një ditë tjetër, nxënësit në fjalë nuk i është lejuar të futet në klasën e tij fare. Nxënësi i përlotur është kthyer në shtëpinë e tij duke ju treguar rastin familjes, dhe vetëm pak kohë më vonë, familjarët e nxënësit kanë arritur në shkollë duke u futur në klasën ku po mbante orën mësuesi i Gjuhës Angleze, dhe kanë filluar ta godasin mësuesin pa ndalur fare, madje në prani të nxënësve., raporton portali malisheva.net.

Pas ndërhyrjes edhe të stafit të shkollës përleshja është ndërprerë, dhe me këtë rast po merren organet e rendit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending