Connect with us

Sporti

Messi u përlesh me lojtarët e Cityt pas ndeshjes

Nuk ka shkuar gjithçka mirë pas ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës (3:1)

Published

on

Pas përfundimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës, Lionel Messi është përleshur me lojtarët vendas në tunelin e stadiumit.

Madje, thuhet se argjentinasi ka shkuar në dhomën e zhveshjes së Cityt për të kërkuar sqarime, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”.

Por, me ndërhyrjen e Carles Naval dhe Kun Agueros situata është qetësuar.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending