Connect with us

Sporti

Messi paralajmëron largimin: Barca nuk varet nga një lojtar

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi thotë se nuk preferon që të flasë rreth mosrinovimit të kontratës.

Published

on

Argjentinasi dhe klubi nga Camp Nou nuk po gjejnë gjuhë të përbashkët për rinovimin e kontratës së 29-vjeçarit.

Mirëpo, ai disi indirekt lë të kuptohet se mund të largohet nga katalunasit, duke thënë se ky klub nuk varet nga një lojtar.

“Nuk më pëlqen të flas për këtë. Siç e kam thënë disa herë më parë. Unë jam duke luajtur në ekipin më të mirë në botë dhe ky ekip nuk varet nga një lojtar”.

“Ne kemi një skuadër të mahnitshme por mund të them Barcelona nuk është në dorën e një lojtari. Nuk di të them”, ka thënë Messi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending