Connect with us

Sporti

Messi më tha se ishte në rregull

Published

on

Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas ka zbuluar se mbanë kontakte të rregullta me yllin e Barcelonës, Lionel Messi.

Madje, ish-mesfushori i Barcelonës tregon të rejat rreth dëmtimit të fundit të argjentinasit.

“Kam folur dje me Messin dhe ai më tha se ishte në rregull. E vërteta është se unë nuk e kam vënë re se ai ishte i shqetësuar”, deklaroi Fabregas.

“Barcelona është klubi i vetëm në botë që e di se si duhet të kujdeset për Messin”, shtoi ai.

29-vjeçari pritet t’i mungojë Barcelonës për rreth tre javë pas dëmtimit që pësoi në sfidën ndaj Atletico Madrid në mesjavë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending