Connect with us

Sporti

Messi: Ky është vendimi im i fundit për Argjentinën

Published

on

Lionel Messi nuk planifikon ta ndërrojë mendjen në lidhje me vendimin për pensionim nga Kombëtarja e Argjentinës. Lionel Messi është pensionuar nga futbolli ndërkombëtar.

Dhe, vendimi i tij është përfundimtar.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se Messi nuk planifikon ta ndërrojë mendjen në lidhje me vendimin për pensionim nga Kombëtarja e Argjentinës, përcjell “Lajmi.net”.

Messi ka vendosur të tërhiqet nga Argjentina pas humbjes nga Kili në finalen e Copa America Centenario.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending