Connect with us

Sporti

Messi është futbollisti më i mirë në botë

Published

on

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti i është shtuar listës së futbollistëve që mendojnë se Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë.

Francezi madje e quan 29-vjeçarin edhe si fenomen.

“Messi është është futbollisti më i mirë në botë. Ai është një fenomen”, deklaroi Umtiti.

“Më pëlqen të luaj kundër tij në stërvitje, poashtu edhe ndaj Neymar dhe Suarez”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending