Connect with us

Sporti

Messi dhe Suarez, “çmenduri” në pushime (Video)

Published

on

Messi është në muajin e mjaltit pas martesës së tij me Antonella Roccuzu.

Leo Messi dhe Luis Suarez po i shijojnë pushimet së bashku, derisa mbrëmë kanë postuar një video interesante me top.

Messi dhe Suarez janë bërë miq të pa ndarë që nga ardhja e Suarez në Barcelonë. /Periskopi/

https://www.instagram.com/p/BWVz5cRlPLw/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending