Connect with us

Lajme

Mësohet përse ndodhi vrasja nga polici gjilanas

Published

on

Një person është vrarë nga punonjësi i policisë së Kosovës në qytetin e Gjilanit pasi që kishte sulmuar një vajzë rreth moshës 11-12 vjeç, ku më pas në vendngjarje është thirrur policia.

Pas sulmit mbi vajzën, personi i cili tashmë ka ndërruar jetë ka sulmuar edhe policin i cili së bashku me vajzën janë në QKUK në gjendje të rëndë. njofton Klankosova.

Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Gjilanit Ismet Hashani i cili tha se të gjitha ekipet janë në vendin e ngjarjes dhe se po vazhdojnë të zbardhin detajet e kësaj vrasje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending