Connect with us

Lajme

Mësohet me kë do bëjë koalicion Vetëvendosje dhe për kë kanë vija të kuqe

Deputetja e Vetëvendosjes, Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se ende nuk është vendosur për koalicionet në rastin e zgjedhjeve të parakohshme ndërsa me PDK-në është një “vijë e kuqe”.

Published

on

“PDK duhet të shkojë në opozitë në mënyrë që vendi të pastrohet nga kjo kapje e shtetit, nga kjo kontroll që po i bëhet të gjitha institucioneve. Është vijë e kuqe për PDK-në”, ka thënë ajo në Klan Kosova.

Kadaj-Bujupi ka theksuar që në Mitrovicë, Vetëvendosje ka koalicion të mirë me AKR-në.

“Në Mitrovicë kemi një koalicion me AKR-në, por për koalicione vendoset në Këshillin e Përgjithshëm. Me çfarëdo marrëveshje, nisma e kësaj marrëveshje duhet të jetë harmonizimi i programeve në mënyrë që të flasim më tutje për bashkëpunim”, tha ajo.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending