Connect with us

Sporti

Bellerin afër marrëveshjes me këtë klub

Hector Bellerin është shumë afër nënshkrimit të kontratës me Arsenalin.

Published

on

Lajmin e ka konfirmuar agjenti i mbrojtësit spanjoll, i cili ka zbuluar se të dyja palët janë në bisedime.

”Ne jemi duke biseduar tani më shumë se para dy javësh. Në situata normale, Bellerin do ta rinovojë kontratën”.

”Bellerin është i lumtur në Arsenal dhe ai ka bërë një zhvillim të mirë këtu”, theksoi agjenti Albert Botines. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending