Connect with us

Lajme

Mësohet çmimi i atleteve që mbathi Edi Rama në Samitin e Triestes (Foto)

Published

on

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po vazhdon të tregohet i veçantë në paraqitjet dhe takimet me burrështetas të shteteve më të fuqishme në botë.

Rama gjatë Samitit të Triestes për Ballkanin Perëndimor kishte zgjedhur që mbathjet t’i kishte disa atlete.

“Adidas-Superstar” është firma të cilin po e preferon kryeministri shqiptar. Ndërsa, në një kërkim të faqeve në internet, respektivisht të “amazon.com”, del se këto atlete (me vija të kuqe) nuk janë edhe aq të lira. Çmimi i tyre sillet mbi 200 euro, transmeton Indeksonline

Ndryshe, Rama ka sqaruar se veshja është zgjedhje personale duke shtuar që të gjithë kanë shijet e tyre kur vjen puna tek veshja.

“Veshja është zgjedhje personale, dhe nuk jetojmë në komunizëm t’i tregojmë dikujt si duhet të vishet”- shkruan Rama në Facebook.

   

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending