Connect with us

Lajme

Mësohet çfarë po bënte Trumpi në momentin e sulmeve amerikane në Siri (Foto)

Published

on

Presidenti amerikan Donald Trump është informuar sot nga ekipit i Sigurisë Kombëtare për sulmet amerikane të kryera në Siri, dhe i gjithë ky takim është zhvilluar në vilën e tij luksoze në Mar-a-Lago, nga e cila Shtëpia e Bardhë i ka publikuar disa fotografi.

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer ka shpërndarë në profilin e tij në Twitter fotografinë, ku Trump së bashku me anëtarët e kabinetit ishin mbledhur brenda një dhome të improvizuar ku është informuar për sulmet, transmeton Telegrafi.

Fotografia është shkrepur vetëm një minutë, pasi raketa e parë e tipit Tomahawk kishte goditur aeroportin ushtarak të Sirisë.

Shtetet e Bashkuara sot kanë filluar sulmin kundër caqeve ushtarake të Sirisë, ku në total janë lansuar 59 raketa me rreze të gjatë veprimi. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending