Mësohet arsyeja pse Shaqiri nuk po luan sonte kundër Leicesterit

Periskopi.com Sporti

Njëra prej ndeshjeve më interesante të javës së nëntë në Premierligës ajo mes Liverpoolit dhe Leicesterit po luhet sonte, transmeton Periskopi.

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri do t’i mungojë sonte Liverpoolit, kjo pasi sic raporton “BBC”, mesfushori gjilanas mungon  shkaku i një lëndimi dhe ai po kontrollohet nga stafi mjekësor i klubit.

 

 

Shpërndaje në: