Connect with us

Lajme

Mesazhi prekës i djalit të Fatmir Limajt për nënën e ndjerë (Foto)

Published

on

Djali i kreut të NISMA’s Fatmir Limaj, Durim Limaj ka postuar në Facebook një mesazh prekës të cilin ia dedikon nënës së tij të ndjerë.

Ai shkruan:

“Kur humbim personat me te rendesishem ne jete, kujtimet per ta shenderrohen ne thesarin me te cmueshem. Gjenerat pas gjenerate, kujtimet dhe mesimet tua do te rrojne perjete”

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending