Connect with us

Lajme

Merkel rritet në sondazhe pas votës Brexit

Published

on

Blloku konservator i kancelares gjermane, Angela Merkel ka fituar votues pas vendimit të britanikëve për t’u larguar nga Bashkimi Evropian, tregoi një sondazh i fundit.

Mbështetja për kristiandemokratët (CDU) dhe kristiansocialistët (CSU) u rrit një pikë përqindje duke arritur në 35 për qind, sipas kompanisë së sondazheve ”Forsa”.

Në të njëjtë kohë, populistët e ”Alternativës për Gjermaninë” (AfD) vazhdojnë të humbin terren edhe për shkak të mosmarrëveshjeve në lidershipin e partisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending