Connect with us

Lajme

Menduh Thaçi komenton lojën e futbollit, nuk duron kritika për rastin e Almirit

Published

on

Kreu i PDSH’së në Maqedoni, ka uruar për fitoren e Gjermanisë kundër Italisë në EURO 2016.

“Futbolli është një lojë e thjeshtë, 22 lojtarë luajnë 90 minuta dhe në fund fitojnë gjermanët . 
Urime fansave të Gjermanisë “, ka shkruar ai.

Por urimi i menjëhershëm i këtij ‘gëzimi’ të Thaçit të shprehur në Facebook, ka irituar shumë qytetarë shqiptarë në Maqedoni, të cilët e kanë kritikuar atë që nuk është kujtuar të shkruajë dy fjalë për rastin e Almir Aliut, 4 vjeçarit që u shkel qëllimisht me veturë në Kumanovë. /Periskopi./

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending