Connect with us

Lajme

Mendoi se kishte gjetur thesarin në lumë, shokohet kur e kupton çfarë kishte brenda (Foto/Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara ishte zhytur në një lumë duke shpresuar se do të arrijë të gjej thesarin e shumëkërkuar, por mbeti i shokuar kur zbuloi një kuti misterioze me ngjyrë të zezë, brenda të cilës ishte hiri i një njeriu.

Published

on

Ky i ri që vazhdimisht publikon në kanalin e tij zyrtar në YouTube video të ndryshme të aventurave të tij, menjëherë i kishte telefonuar policisë duke kërkuar këshilla se çfarë duhet të bëjë me hirin e që e kishte gjetur, shkruan Telegrafi.

Zhytësi i njohur si Jake, kishte përdorur kamerën GoPro për të filmuar vetën duke kërkuar thesarin në thellësinë e lumit Columbus në Georgia të Shteteve të Bashkuara.

Në video mund të shihet se si Jake gjen një qafore dhe disa monedha, duke menduar se i ka buzëqeshur fati dhe se është pranë gjetjes së thesarit.

Duke notuar ai befasisht has në një kuti të metaltë, të cilës vendos t’i afrohet për të shikuar çfarë kishte brenda saj.

Por ai nuk gjeti asgjë brenda saj përpos një qese të plastikës të mbushur me pluhur të bardhë, duke mos ditur fillimisht për çfarë bëhet fjalë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending