Connect with us

Lajme

Melania Trump dhe djali i saj Barron nuk do të jetojnë në Shtëpinë e Bardhë

Zonja e Parë në ardhje, Melania Trump dhe djali i saj Barron nuk do të jetojnë në Shtëpinë e Bardhë, kur Donald Trump të inaugurohet President në janar, ka mësuar The New York Post, përcjellë Klan Kosova.

Published

on

Gruaja 46 vjeçare e Presidentit të zgjedhur dhe djali i tyre 10 vjeçar do të vazhdojnë të jetojnë në Trump Tower, në mënyrë që Barron të mund të vazhdojë mësimet në shkollën e deritanishme “Uper West Side”, shkruan The Post, bazuar në burimet e veta

“Melania është tepër e lidhur me Barron, dhe ata janë bërë edhe më të afërt gjatë kampanjës”, thonë burime të afërta me ekipin transitor të Trump-it.

“Kampanja ka qenë e vështirë për Barron dhe ajo po shpreson që t’i mbajë problemet në minimumin e tyre”.

Ndërsa një burim tjetër i The Post thotë se megjithatë Melania do të udhëtojë tërë kohën.

“Melania është shumë mbështetëse në atë që po bën burri i saj dhe do të bëjë gjithçka që duhet të bëjë një Zonjë e Parë”.

The Post shkruan se në fund të vitit shkollor pritet që më pas edhe Melania e Barron të lëvizin në Shtëpinë e Bardhë.

Vendimi për të qëndruar në shtëpinë e tyre, do të bëjë që sigurimi të shtohet dukshëm rreth Trump Tower – dhe në këtë krijim sigurie do të përshihen edhe Shërbimi Sekret edhe Policia e New York-ut.

“Ndërtesa do të bëhet Shtëpia e Bardhë e New York-ut”, thotë Jim Reese, ish komandat i Delta Forcës dhe President I TigerSwan, kompani globale e sigurimeve me baz në Karolinën Veriore.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending