Connect with us

Sporti

Mediumi slloven paralajmëron Slloveninë para ndeshjes me Kosovën

Published

on

Përfaqësuesja e Kosovës do ta zhvillojë një tjetër përballje me Slloveninë këtë muaj në kuadër të Ligës së Kombeve.

Në kuadër të Ligës C Sllovenia është nikoqire e “Dardanëve” në Lubjanë.

Dy skuadrat u përballën mes vete edhe në muajin tetor, ku fitues ishin sllovenët me rezultat të pastër, 0:1.

Mediumi slloven “Nogomania” ka paralajmëruar Kombëtaren sllovene se nuk do ta ketë edhe aq lehtë kësaj radhe ndaj Kosovës.

“Për shkak të COVID-19 dhe lëndimeve, Kosova ishte dobësuar ndjeshëm asokohe, por kësaj radhe nuk do të jetë ashtu. Lista e Bernard Challandesit përfshin futbollistët si: Amir Rrahmani, Milot Rashica, Vedat Muriqi dhe Bernard Berisha”, shkruan më tej “Nogomania”.

Ndryshe, ndeshja në fjalë luhet më 15 nëntor në Lubjanë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending