Connect with us

Lajme

Mediet arabe raportojnë vdekjen e Bashar Al-Assadit?

Mediet arabe referuar burimeve nga qeveria e Rusisë, kanë raportuar se diktatori i Sirisë Bashal al-Assad ka ndërruar jetë mbrëmë, si pasojë e një prite nga roja e tij.

Published

on

“Bashar al-Assad është qëlluar disa herë me armë zjarri dhe nuk ka arritur t’i shpëtojë plagëve të marra. Ai u transferua urgjentisht për në spitalin ne Damaskut por vdiq si pasojë e një ataku kardiak dhe hemorragjisë së madhe gjatë operacionit”, shkruan “Al Rasab”, raportojnë mediet ndërkombëtare.

Ende nuk ka asnjë informacion lidhur me vdekjen e Assad apo nëse ai është ende gjallë. /albeu.com/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending