Connect with us

Lajme

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

Published

on

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA.

Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është lajmi kryesor i kësaj gazete të cilët gjithashtu shkruajnë rreth takimin të liderit serb në Uashington me nënpresidenti amerikan, transmeton Indeksonline.

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

 

Në këtë artikull duke iu referuar mediave amerikane, Vuciq në këtë takim ka mbështetur politikën e BE-së  dhe të Nato-së në Rusi.

E gjitha kjo vije pas deklaratave të zyrtarëve serbë se Serbia duhet të vazhdojë rrugën e vetme, dhe të mos ndikohet nga asnjë fuqi botërore.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending