Connect with us

Lajme

Mediat serbe “alarmohen” nga intervista e Daut Haradinajt

Published

on

Deklarata e Daut Haradinajt dhënë për “Infobox” të RTV Dukagjini, se nëse vjen deri te ekstradimi i Ramushit mund të shpërthej lufta, ka alarmuar mediat në Serbi.

“Mund të na fusin në luftë, asgjë tjetër. Për të tjerët nuk e di, por për veten po. Nëse gabojnë dhe e bëjnë një gjë të tillë (ekstradojnë Ramushin) duhet të jenë të gatshëm për tema serioze. Nëse e duan e Kosovën pa serbë, atëherë le të bëjnë hajgare”, ka deklaruar Daut Haradinaj, transmeton Telegrafi.

Ramush Haradinaj pritet që më 27 prill të paraqitet në Gjykatën e Colmarit në Francë, ndërsa ky vendim po pritet me padurim edhe nga mediat serbe të cilët vazhdimisht po propagandojnë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending