Connect with us

Sporti

Mediat angleze të sigurta, Bakayoko drejt Chelseat

Published

on

Mesfushori francez i Monaco, Tiémoué Bakayoko, 22 vjeç, do të nënshkruajë me Chelsean për pesë vjet.

 Një transferim ky që vlen  45 milionë euro, bëjnë të ditur të enjten gazeta The Guardian dhe televizioni Sky News.

Tiémoué Bakayoko do t’i nënshtrohet vizitës mjekësore të premten, saktëson “The Guardian”.

“Ai do të ekzaminohet impesisht pas ndërhyrjes kirurgjikale që ka kryer në gju, por nuk pritet që të ketë probleme”, shkruan gazeta.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending