Mbyllen vendvotimet e para në SHBA

Vendvotimet kanë nisur të mbyllen në garën e gjatë dhe të ashpër për Shtëpinë e Bardhë në mes të Hillary Clinton dhe Donald Trump.

Periskopi.com Lajme

Sipas Exit polls të mediave amerikane, kandidatët gjenden shumë afër njëri tjetrit me vota.

Shpërndaje në: