Mbyllen pjesët e para nga dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet pas 45 minutave lojë

Janë mbyllur pjesët e para nga dy ndeshjet e Superligës që kanë filluar nga ora 17:00.

Drenica është duke mposhtur Llapin 2-0, falë dy golave nga Alban Shillova në minutat 28′ dhe 42′, shkruan Periskopi.

Në përballjen tjetër, Prishtina poashtu e mbylli pjesën e parë me epërsi 2-0 si mysafir i Vushtrrisë.

Dy gola nga Otto John në minutat 11′ dhe 34′ i dhanë kryqytetasve një epërsi komode në interval. /Periskopi.com/

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION