Connect with us

Sporti

Mbyllen pjesët e para nga dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet pas 45 minutave lojë

Published

on

Janë mbyllur pjesët e para nga dy ndeshjet e Superligës që kanë filluar nga ora 17:00.

Drenica është duke mposhtur Llapin 2-0, falë dy golave nga Alban Shillova në minutat 28′ dhe 42′, shkruan Periskopi.

Në përballjen tjetër, Prishtina poashtu e mbylli pjesën e parë me epërsi 2-0 si mysafir i Vushtrrisë.

Dy gola nga Otto John në minutat 11′ dhe 34′ i dhanë kryqytetasve një epërsi komode në interval. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending