Connect with us

Lajme

Mblidhet kryesia e PDK-së

Published

on

PDK, është mbledhur në një mbledhje të thirrur nga kryetari i saj, Kadri Veseli.

Kryesia e partisë aktualisht ndodhet në një takim ku po diskuton për zhvillimet e fundit politike.

PDK, dhe partnerët e kolaicioni janë në hall me sigurimin e numrave të nevojshëm për ta krijuar qeverinë e re.

Të kontaktuar nga Magazina.al, anëtarë të kryesisë së këaj partie kanë thënë se po flasin për angazhimin e strukturave të partisë në prag të zgjedhjeve lokale.

Por në një kohë kur koalicioni PAN është në krizë të numrave, çdo temë tjetër e diskutimit në këtë mbledhje është e dorës së dytë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending